catering tabldot

Catering Organizasyon

Özel günlerinizde, açılışlarınızda, şirket ve özel organizasyonlarınızda, tüm davet ve partilerinizde kusursuz bir ev sahipliği yapmanız ve konuklarınızı ağırlamanız için sizinleyiz. Şık masa süslemelerimiz, leziz yemeklerimiz ve deneyimli ve güleryüzlü servis ekibimizle hizmet veriyoruz.

Polesan Catering’in 3 yılı aşkın deneyimi, güler yüzlü hizmet anlayışı, müşteri odaklı çalışma prensibi, gıda güvenliği, kalite yönetim sistemi ve ISO belgelerinden oluşan avantajları, tüm davetleriniz için, kusursuz bir hizmet anlayışı sunuyor.

Dış mekan belirlenmesinden, konsepte uygun süslemelere, mönü alternatiflerinin yaratılması ve sunulmasından ışıklandırmaya uzanan birçok konuda bizi arayabilirsiniz.


Kelime anlamı itibarıyla catering “yemek temin etme” anlamına gelse de sağladığımız catering hizmetini tanımlamak için açıkçası şu yorumu daha uygun buluyoruz; Bizim için catering; değerli müşterilerimize daima en uygun fiyat prensibiyle ve ilgili Kalite Standartları gözetilerek üretilmiş lezzetli, sağlıklı, hijyenik ve kaliteli yemek sunmaktır. Özel gün ve davetlerinizde seçkin bir atmosfer yaratacak servisimizle unutulmaz anlarınıza lezzet katıyoruz. Hertürlü piknik , garden party, ziyafet, coffee-break, kokteyl, toplantı ve seminer yemeklerinizde profesyonel bakış açımızla hizmetlerinizdeyiz.

 

İRTİBAT : +90 216 313 50 33 pbx