Tabldot Yemek (Taşıma Yemek)

tabldot yemek

Taşıma Yemek (Tabldot Yemek) Merkez mutfağımızda üretilir ve işyerinize teslim…

Müşterilerimizin, belirli bir sayının altındaki personele sahip ve mutfak ortamı yerinde üretim koşullarına uygun olmadığı durumlarda , hizmetimizi taşımalı yemek sistemi ile gerçekleştiriyoruz.

Gıda mühendislerimiz tarafından kalorileri ve besin değerleri dikkate alınarak hazırlanan porsiyonlarımız, hammadde girişinden itibaren, üretimin tüm sürecinde, sorumlu gıda mühendislerimiz tarafından kontrol ediliyor.

Hijyen koşullarına uygun servis araçlarımızla Tabldot yemek taleplerini, tam zamanında teslim etmeye özen gösteriyoruz. Yemeklerin lezzetini ve kıvamını özenle muhafaza ediyoruz. Günümüz şartlarında modern şirketler, zaman ve kaynak kaybını önlemek ve ana faaliyet dallarına daha iyi konstantre olabilmek için taşıma yemek hizmetini benimsemektedirler.

Artan talep ve bununla birlikte büyüyen taşıma yemek sektöründe, bilinçsiz tercih yapan kurumların ciddi sorunlar yaşaması bizleri üzmektedir. Sadece İstanbul’da bile hiçbir denetime tabi olmayan yüzlerce sözde catering firması, gerekli sağlık ve hijyen koşullarını taşımayan ortamlarda üretim ve sevkiyat yaparak insan sağlığını tehlikeye atabilmektedir.

Polesan Catering olarak, sağlıklı, güvenilir, lezzetli ve hijyenik taşıma yemek hizmeti vererek müşterilerimizin personel yemeği sorununu kökünden çözüyoruz.

Öncelikle yemek yediğiniz ortamı düzenleyelim!

- Benmari (yemek ısıtıcısı), salatbar arabası, tepsi dizme arabası, tepsi, porselen tabak, çatal-kaşık-masaüstü ekipmanlarımızla yemek üretimi yaptığımız tesisimizi ve personelimizi

- İddia ediyoruz şimdiye kadar gördüğünüzün en donanımlı ve hijyenik tesis kilerlerimizi, soğuk odalarımızı
görün ve öyle karar verin!

Personel mevcudunuz 150 ‘nin üzerinde ise Yerinde Üretim de yapabiliriz.

 

İRTİBAT : +90 216 313 50 33 pbx